SW1601EBB
₺279,99 KDV Dahil
₺359,99 KDV Dahil
SW1611EBB
₺279,99 KDV Dahil
₺359,99 KDV Dahil
SW1583EBB
₺279,99 KDV Dahil
₺359,99 KDV Dahil
SW1584EBB
₺279,99 KDV Dahil
₺359,99 KDV Dahil
SW1604EBB
₺279,99 KDV Dahil
₺359,99 KDV Dahil
SW1605EBB
₺279,99 KDV Dahil
₺359,99 KDV Dahil
SW1591EBB
₺279,99 KDV Dahil
₺359,99 KDV Dahil
1

Kurukafa Tişörtleri ve Sweatshirt Modelleri

     Seneler boyunca sweatshirt, tişört veya hoodie dendiği zaman akla gelen ilk baskı desenlerinden biri olan kurukafa çizimleri, sayısız denebilecek kadar çok seçeneği bir araya getiren koleksiyonlarımızda yeniden moda oluyor. Kişiye özel giyim deneyimi için birbirinden farklı tarzlarda, boyut ve renklerde baskılanan kurukafa görselleri, hem kadın hem erkek giyime hitap eden unisex tasarımlarımızda sıkça tercih ediliyor. Böylece içindeki asi ruhu ve klasik tarzları yansıtmak isteyen sevdikleriniz için inceleyebileceğiniz bu tasarımları, klasiklere saygı duruşunda bulunarak kendi giyiminizi yenilemek için de kullanmanız mümkün oluyor. Siz de kurukafa stilini günümüz tasarım fikirleri ve rakipsiz doku kalitesi eşliğinden yeniden keşfetmek için acele edin.

 

Kısa Kollu Kurukafa Tişörtleri

     Kurukafa baskı desenlerinin sarı veya kırmızı gibi canlı renkler sayesinde daha dikkat çekici bir form kazandığı tişört modelleri siyah ve beyaz renk seçenekleri ile bu stili nasıl yansıtmak istediğiniz konusunda tercihin tamamen sizde olmasını sağlıyor. Tişörtler kadın ve erkek vücut yapısına regular fit duruşu ve unisex kalıpları sayesinde benzersiz bir uyum gösterirken, kurukafa baskı desenlerini seven herkes koleksiyonlarımızda birleşiyor.

     Yeni nesil baskılı hoodie modellerinde kurukafa baskıların yalnızca gizemli, karanlık ve melankolik yönleri değil, aynı zamanda sıra dışı ve eğlenceli halleri de bulunuyor. DJ kurukafa baskılı tişört modelleri bu eğlenceli görsellerden yalnızca biri olurken, koleksiyonlarda Temel Reis’in kurukafa halini veya göz oyunları oluşturan bulanık kurukafaların yan yana incelenmesi mümkün oluyor. Böylece tarzınıza kurukafaların asil ve asi görüntüsünü dâhil etmek istediğinizde esprili yönünüzü de vurgulamanız mümkün oluyor.

 

Kurukafa Baskılı Sweatshirt Modelleri

     Kurukafa baskılarının yer aldığı tişörtler gibi uzun kollu sweatshirt modelleri ve kapüşonlu sweatshirt yani hoodie modelleri de yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Kapüşonların işlevselliğinden ve serin havalar için pratik bir kurtarıcı olmasından yararlanmak isteyenler yine kurukafa baskılarının gelenekselleşen tarzını tercih edebiliyor. Bu kendine has görünüm tarzını bisiklet yaka sweatshirt modelleri üzerinde tercih etmeniz de koleksiyonlarımız sayesinde mümkün oluyor. Uzun kollu ürünlerin sıcak tutan yapısından faydalanmanızı sağlayan kışlık modeller arasında bisiklet yaka kesimine sahip sweatshirt modelleri öne çıkarken, bu tasarımlarda yine siyah ve beyaz üzerine pek çok kurukafalı desen alternatifi bulunuyor. Tercihlerinizi hem görmekten keyif aldığınız baskıları hem de kullanmaktan hoşlandığınız ürün yapılarını düşünerek yapmanız, bu aşamada ideal ürünü bulmanızı sağlıyor. Ayrıca unisex özellikleri sayesinde çift olarak kullanmaya da uygun olan bu modeller, aynı temada giyinmek isteyen sevgililer ya da eşler tarafından da tercih edilebiliyor. Tercihlerinde bisiklet yakanın hafif, rahat, esnek yapısına yer vermek isteyen kurukafa seven çiftler yine koleksiyonlarımız sayesinde aradığı kaliteyi ve yaratıcılığı kolayca bulabiliyor.

 

Kapüşonlu Kurukafa Sweatshirt Modelleri

     Serin havalarda ve özellikle yağışların başladığı dönemlerde sıcaklık ve rahatlık için sıkça tercih edilen kapüşonlu kurukafa sweatshirt modelleri nostaljik bir fikrin günümüz modasında da yer edinmesini sağlıyor. Şardon ip eklenmesiyle istenen sıkılıkta kullanılabilen kapüşonlar, kurukafa baskıdan ileri gelen dikkat çekiciliği bir kat daha artırıyor. Giyime işlevsellik katan bu detaylar ile hem kadın hem erkeklerin sene boyunca sıcak ve konforlu hissetmeye devam etmesi garantileniyor.

     Kurukafaların heykellerin içerisinden çıktığı, ponpon şeklinde saçlarının olduğu,  iskambil kağıtlarının üzerinde yer aldığı veya birer kovboya dönüştüğü baskı temaları, klasik baskıların dahi yaratıcılıkla ne kadar farklı şekiller kazanabileceğini kanıtlıyor. Sizlere de bu özgün ve esprili görseller arasından hem tarzınıza hem diğer giyim ürünlerinize en uygun olanı seçmenin keyfi kalıyor. Bu görsel çeşitliliği dilerseniz hediye seçimleri için de değerlendirmeniz mümkün olurken, sıra dışı tarzını gözlemlediğiniz sevdiklerinize kurukafa baskılı hediyeler sunmak ideal hediye fikirlerinden biri olma özelliğini koruyor. Siz de rakipsiz doku, baskı, renk ve malzeme kalitesine sahip sweatshirt veya kısa kollu tişört modelleri ile sene boyunca farklı bir tarzı yansıtmak için hemen şimdi koleksiyonları inceleyebilir, ilgi çekici ve yenilikçi baskılarla kendinizi özgürce ifade edebilirsiniz.

İndirimli Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR