1

Şıpsevdi Koleksiyonu Hoodie Modelleri

Hoodie yani kapüşonlu üstler için sokak modasının da yeni neslin de günlük yaşamın da en rahat, en trend ve en favori parçası demek asla yanlış olmaz. Giyenin üzerinden çıkarmak istemeyeceği rahatlıktaki bu parçalarda artık son derece eğlenceli, renkli ve yaratıcı baskı seçenekleri de bulunuyor. Söz konusu farklılık ve kalite olduğunda bu ihtiyaçlara aynı anda en iyi tasarımlarla yanıt veren koleksiyonumuz ise nostaljik Şıpsevdi karakterlerini yeniden günümüz modasına taşıyor. Sakız paketlerinin yüzleri gülümseten karikatürleri Şıpsevdi hoodie modelleri ile sizlerle!

Şıpsevdi Desenli Hoodie Modelleri

Şıpsevdi’yi sanıyoruz ki bilmeyen yoktur, özellikle 2000 öncesinde doğanlar için kendisi tam bir eğlence ikonu. İki sevgi dolu karakterin hem iç ısıtan hem düşündüren hem yüzlere kocaman bir gülücük yerleştiren maceraları bir döneme damgasını vurmuştu. Şimdilerde koleksiyonlarımızla birlikte yeniden sokaklarda görmeye başlayacağınız Şıpsevdi hoodie modellerinin rahatlığıyla sizlerin de üzerinde yerini alabilir.

Şıpsevdi baskılı hoodie modellerinin siyah ve beyaz olarak iki renk seçeneği bulunmakla birlikte desenlerin göz kamaştıran renkliliği içinse tam tersini söylemek mümkün. Karakterlerin en çok ses getiren anılarının yeniden canlandığı koleksiyonda birbirinden dikkat çekici çizimler ve en hoş renk tonları bir araya geliyor. Şıpsevdi baskılı kapüşonlu tasarımlarında sizin için aşkın en saf halini temsil eden ya da kendi aşk anılarınızı canlandıran pek çok çizimi birlikte inceleyebilirsiniz. Herkesin adresini soracağı bu eğlenceli çizimlerle aşkınızı göstererek sevdiğinizi de mutlu edebilirsiniz. Hatta bu farklı anlar arasından sizin ve sevdiğiniz kişi için özel olan bir anıyı seçerek kusursuz bir hediye de bulmuş olabilirsiniz.

Şıpsevdi Baskı Desenli Hoodie

Şıpsevdi’nin maceralarına yakından baktığınızda oldukça romantik ve sıcacık karelere denk gelmek mümkün olacaktır. Mutluluk, sevgi, bağlılık gibi temalar çerçevesinde işlenen anlar, bu popüler çifti bazen yağmur altında bazen karlar üzerinde görmenizi sağlıyor. Birlikte çamaşır asan çiftimiz yeri geliyor aynı kazağı paylaşıyor, yeri geliyor potaya kalpler atıyor, yeri geliyor mağaza önünde birbiri için fedakarlık yapıyor. Her biri çiftlerin günlük yaşamına ayna tutan ve herkesin içerisinde kendi aşkından bazı detaylar bulacağı bu Şıpsevdi için herkesin ortak zevki demek mümkün hale geliyor. Haliyle Şıpsevdi baskılı hoodie ile hem kendi şıklığınızı tazelemek hem de sevdiğinizi kalbini kazanmak hiç olmadığı kadar kolay ve keyifli hale geliyor.

Siz de Şıpsevdi temalı hoodie modelleri ile yakın geçmişe, hatta bazılarımız için çocukluk yıllarına küçük bir yolculuk yapmak için acele edin. Kendiniz veya özel hissettirmek istediğiniz o önemli kişi için sizi buluşturan anıları artık üzerinizde taşıyabilirsiniz. Giyim tercihlerinizde kendi anılarınızın en renkli halini bulmak ve aynı zaman kapüşonlu tasarımların rahatlığından yararlanmak için Şıpsevdi temalı hoodie tasarımlarından daha iyi bir seçenek olamaz!

İndirimli Ürünler