HUD1487EBB
₺319,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
HUD1470EBB
₺319,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
HUD1474EBB
₺319,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
HUD1486EBB
₺319,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
HUD1465KBB
₺319,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
HUD1478EBB
₺319,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
HUD1485EBB
₺319,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
HUD1472EBB
₺319,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
HUD1468EBB
₺319,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
HUD1479KBB
₺319,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
HUD1473EBB
₺319,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
1

Uzakdoğu Tarzının En Rahat Hali

     Uzakdoğu ülkelerinin kendine özgü benzersiz kültürü ve motiflere yansıyan sıra dışı felsefesi, Uzakdoğu koleksiyonumuz için harika bir ilham kaynağı oluşturuyor. Bu kültürün farklı çağrışımlarda bulunan ve birbirinden farklı anlamlara gelen egzotik sembolleri, günlük yaşamın ve sportif giyimin favorileri olan tişört ve sweatshirt modelleri üzerinde harika bir etki oluşturuyor. Beyaz veya siyah zemin renkleri üzerinde daha da canlı, yoğun ve parlak görünen renkler, sevilen Uzakdoğu sembollerinin ilgi çekiciliğini artırıyor. Siz de kılıç, katana gibi Uzakdoğu dövüşlerine göndermede bulunan asi desenlerin ve samuray, ejderha gibi antik dönemleri hatırlatan motiflerin tişört ve sweatshirt modellerinde eşsiz duruşunu keşfetmek için acele edin.

 

Samuray ve Ejderha Baskılı Tişört Modelleri

     Bisiklet yaka rahatlığının tercih edildiği giyim ürünleri elbette sweatshirtler ile sınırlı kalmıyor ve bu klasik tasarım seçeneği tişörtlerde de kendini gösteriyor. Samuray gibi gerçek bir savaşçı, marjinal baskı desenlerinin oldukça genç ve dinamik bir imaj kazandırdığı tişört tasarımları sweatshirtler gibi rahatlığın öne çıktığı her anın kurtarıcısı oluyor.

     Ejderha gibi mitolojik ve farklı anlamlar taşıyan ögelerin de yer aldığı koleksiyon tasarımlarında, Japonca harf ve kelimelerin de yer aldığını görmek mümkün. Bunların kimileri samurayların yaşam tarzına ışık tutarken tamamı günümüz dünyasına dair de önemli mesajlar taşımakta. Böylece Uzakdoğu temalı tasarımları tercih ederek farklı kimliğinizi ve dikkat çekmek istediğiniz mesajları da giyiminize yansıtabilir, sweatshirt ve tişört modellerini ayrı ayrı inceleyerek bu tarzı senenin farklı dönemlerine taşımaya devam edebilirsiniz.

     Zamansız parçalar olan tişört ve sweatshirtler günlük giyimin vazgeçilmez birer unsuru olurken hava koşullarına ve mevsimlere göre çeşit çeşit sahip olmanız gereken bu giyim ürünlerinde sizi ve ruhunuzu ifade eden desenlere yer verebilirsiniz. Bu desen konseptlerinin başında gelen Uzakdoğu motifleri ile yalnızca bilinmeyen ülkelerin gizemli yönlerini yeniden keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda yüksek doygunlukta renkler ve kaliteli baskılar ile kendinizi daha enerjik hissedersiniz.

     Regular fit kesimleri ve unisex kalıpları sayesinde kadın ve erkeğe uygun tasarımlarda birinci sınıf pamuklu kumaşların farkı anında hissedilir. Önemli sertifikalarla malzemeleri yönünden güven tazeleyen tişörtler ve sweatshirtler ile bisiklet yaka rahatlığını dolaplarınıza davet edebilirsiniz. Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ve her biri farklı bir kültürel ögeyi yansıtan modeller ile sportif giyimde aradığınız farklılığı yakalayabilir, animelerden tapınaklara, kiraz çiçeklerine dolanan ejderhalardan dövmeli ninjalara kadar tüm dikkat çekici baskıları bir arada bulabilirsiniz.

 

Kılıç ve Katana Baskılı Sweatshirt Modelleri

     Rahatlığın öne çıktığı sweatshirt modellerinde birinci sınıf kumaşlara yer vermemiz, yüksek dayanıklılığa sahip dokuma ve dikişler ile seneler boyunca ilk günkü yeniliği ve yumuşaklığı ile kullanabileceğiniz tasarımlar ortaya koymamızı sağlıyor. Modellerin bu kadar çok sevilmesinin tek nedeni yüksek kalitesi ile sınırlı kalmıyor. Uzakdoğu’nun kendine has egzotik çağrışımları ile kalite katlanarak artıyor.

      Fark yaratan düşünce yapıları, sıra dışı felsefeleri, mitolojik unsurları ve mücadeleci yapıları ile son derece ilgi çekici bir konsept olan Uzakdoğu kültürü, sweatshirt rahatlığıyla bir araya geliyor. Kapüşonlu ve kapüşonsuz model seçeneklerinde kılıç gibi keskin ve parlak desenler üç boyut imajı yaratacak kadar gerçekçi ve daha önce görülmeyen bir yaratıcılıkla basılıyor. Böylece günlük giyimde ister kapüşonların işlevselliğini ve sıcaklığını isterseniz de bisiklet yakanın uyumlu ve sade görünümünü tercih etmek, her durumda bu farklı temayı yansıtabilmek mümkün oluyor. Kadın ve erkeğe uyumlu sweatshirt modellerini sushi yiyen kedi gibi eğlenceli baskılar veya Koi balığı gibi trend görseller eşliğinde hemen keşfedebilirsiniz.

 

İndirimli Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR